Тоттенгем – Лестер. Парад марнотратства

Турнірна ситуація змушує Тоттенгем перемагати в кожному турі, якщо команда Почеттіно збирається боротися за чемпіонство із Ліверпулем та Манчестер Сіті. Суперником шпор був Лестер, який не так давно зупиняв мерсисайдців на їхньому ж полі.

Свої амбіції підопічні Пюеля позначили вже зі старту. Магуайр головою замикав подачу зі штрафного. Льоріс зумів перевести м’яч на кутовий. Згодом у значно вигіднішій ситуації був Барнс. Лестер грав без чітко вираженого нападника, оскільки Варді залишився в запасі. Щоправда відчувалося, що гра на вістрі – не козир Харві. Спершу він позиційно відіграв Тріп’єра, але пробити так і не встиг. А у другому випадку вболівальники Лестера, напевне, вже бачили м’яч у воротах. Барнс пробивав із меж штрафного майданчика, але дуже неточно.

Тоттенгем покарав суперника за надмірне марнотратство. Тріп’єр розіграв кутовий із Еріксеном, а данець точно подав на Санчеса. Колумбієць в падінні вколотив м’яч у ворота. Перший гол в сезоні на рахунку Давінсона. У компенсований час Тілеманс міг здивувати Льоріса. Півзахисник Лестера виконував простріл, але м’яч трохи зрізався з ноги і полетів у ближній кут. Льоріс, який намагався читати момент і йти на перехоплення, все таки зумів зорієнтуватися і відвести загрозу.

Початок другого тайму теж був за Лестером. Просто вбивчий момент не використав Грей. Вінгер лисів опинився на позиції нападника і відгукнувся на подачу Перейри. На жаль для гостей, м’яч після удару англійця прилетів просто в руки Льорісу. Все той же Грей не забив і за 10 хвилин. Та цього разу пробивати було значно важче, довелося завдавати удару з-під ноги суперника. Естафету у Грея перехопив Чілвелл. Захисник Лестера протягнув м’яч від самого центра поля і не зустрів жодного спротиву. Чілвелл змістився у центр і пробив низом. Але м’яч, немов намагнічений, постійно летів у Льоріса.

Навіть з пенальті Лисам не вдалося пробити голкіпера Тоттенгема. А яка гарна могла би бути історія! Меддісон в боротьбі із Вертонгеном заробив пенальті. Варді, який тільки вийшов на заміну, попрямував до позначки. Та пробив Джеймі не надто акцентовано, і Льоріс зумів м’яч відбити.

Тоттенгем за сценарієм першого тайму знову покарав суперника за нереалізацію. Перейра так довго думав куди ж виносити м’яч, що передачу заблокував суперник. Льоренте шведою скинув під удар Еріксену, а у данця із гарматою порядок , 2:0. За звання невдахи матчу із Варді міг позмагатися хіба що Барнс. Харві не реалізував і третій свій супершанс. Партнери вивели Барнса на ударну позицію, але нога Льоріса стала на заваді голу.

Але Варді виправився за незабитий пенальті. За 15 хвилин до кінця гри Лестеру вдалася атака правим флангом. Перейра прострілив у центр штрафного майданчика, а Джеймі вирвався з-під опіки двох суперників і розтріляв впритул Льоріса. Минуло 7 хвилин і знову дует Перейра-Варді був близький до створення ще одного гола. Знову простріл захисника і завершальний удар Джеймі в дотик. Цього разу невлучно. Наступним, хто мав забивати, був Іхеаначо. Нігерієць зовсім трішки не поцілив у ближній кут.

Для порятунку Пюель на заключні хвилини гри в пару до Варді та Іхеаначо випустив ще Оказакі. Практично усією командою лиси побігли відіграватись і отримали контратаку у відповідь. Сон зі своєї половини поля втік віч-на-віч зі Шмейхелем і без проблем переграв останнього, 3:1. Скоротити відставання у рахунку в компенсований час міг Чілвелл, якби не прекрасна гра на лінії Льоріса. Тоттенгем здобув перемогу і знову підібрався впритул до Манчестер Сіті.