Товариський матч ледь не став останнім для Шкртела

Під час товариського матчу між збірними Таїланду та Словаччини стався моторошний епізод за участі Мартіна Шкртела. Екс-гравець Ліверпуля отримав сильний удар в обличчя і завалився на газон.

Партнери по команді швидко зреагували на епізод, оскільки словак лежав практично нерухомо. На щастя, футболісти швидко зорієнтувалися в ситуації, та врятували співвітчизника. Адже Мартін ледь не проковтнув власний язик. За декілька хвилин напівпритомного Шкртела вдалося привести до тями і він навіть зміг продовжити матч. Моторошний епізод стався в середині першого тайму, на 27-й хвилині гри.

Однак, наприкінці матчу Мартін знову відчув, що йому зле і попросив заміну. Втім, згодом сам футболіст через соцмережі подякував усім, хто хвилювався за нього, і запевнив, що з ним все гаразд. А його збірна Словаччини, яка буде одним із суперників нашої головної команди у Лізі Націй, здобула бойову перемогу над командою Таїланду 3:2 і стала тріумфатором Кубка Короля Таїланду.