Міжнародна перерва у самому розпалі, однак гравці, які не були викликані до стану своїх збірних, також не відпочивають.

Для прикладу Шахтар зіграв товариський матч з Маріуполем. До слова, за гірників грали Тайсон та Бернард, які не були викликані до збірної Бразилії. В цілому матч пройшов на пристойному рівні та із забитими м’ячами. Вже 7 хвилині Бланко-Лещук відкриває рахунок, а через 6 хвилин Факундо-Феррейра подвоює перевагу гірників. Однак, не можна сказати, що гра йшла в одні ворота. Маріуполь мав свої шанси, хоч ними і не скористався.

В другому таймі ситуації маріупольці вирівняли. На 54 хвилині Болбат розмочив рахунок, а на 84 Кудрик взагалі зрівняв! Однак підопічні Бабича не довго раділи і через 2 хвилини знову були у ролі тих, хто наздоганяє.

Товариський матч. Шахтар-Маріуполь 3:2

FC SHAKHTAR та Маріуполь заповнили паузу в чемпіонаті контрольним спарингом під Києвом.Голи – присутні, інтрига – по перерві ще ого-го яка зав'язалася🤣Гра Фонсеки у два форварди одразу принесла результат. Спробують так в УПЛ зіграти?Відео youtube ФК Шахтар

Опубліковано FootballHub 7 жовтня 2017 р.

Як наслідок перемога Шахтаря 3-2, однак, спаринг виявився цікавим та інтенсивним, що допоможе командам зберегти гарні кондиції протягом міжнародної перерви.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коноплянка робить Шальке срібним

Євген Коноплянка став одним із кращих гравців матчу у складі Шальке. А Гельзенкірхенці пер…