Домашня сторінка Актуально Трагедія у матчі Данії з Фінляндією. Зупинка серця у Крістіана Еріксена

Трагедія у матчі Данії з Фінляндією. Зупинка серця у Крістіана Еріксена

1 min read
2
39,859

Хавбек Інтера та збірної Данії Крістіан Еріксен на 43-ій хвилині гри втратив свідомість і впав на лівому фланзі атаки своєї команди. Його партнер саме робив вкидання з-за бокової, Еріксен рухався у його напрямку і несподівано заточився і впав…

COPENHAGEN, DENMARK – JUNE 12: Christian Eriksen of Denmark goes down injured as team mates (L – R) Simon Kjaer, Andreas Christensen, Martin Braithwaite and Thomas Delaney call for assistance during the UEFA Euro 2020 Championship Group B match between Denmark and Finland on June 12, 2021 in Copenhagen, Denmark. (Photo by Martin Meissner – Pool/Getty Images)

Його партнери негайно дали знак клубним лікарям. Спершу здалося, що футболіст заковтнув язик, але з’явилася бригада невідкладної допомоги і ці лікарі почали масаж серця просто на полі. Вся збірна Данії оточила свого партнера і молилася та плакала. Майже одразу застосували дефібрилятор і дали розряд та продовжили вручну відкачувати Еріксена. Тривало це понад десять хвилин.

За 55 хвилин після старту матчу збірна Фінляндії пішла у підтрибунне приміщення, а дружину Еріксена заспокоювали К’яєр та Шмайхель. Як можна зрозуміти з відео, півзахисника підімкнули до пристроїв, щоби знову не було зупинки серця. З кисневою маскою та з розплющеними очима футболіста вивезли з поля і доправили до лікарні. Еріксен продовжує боротьбу за своє життя. За інформацією інсайдера Fabrizio Romano (зі слів батька гравця), футболіст вже дихає самостійно і навіть може говорити та рухатися. Данський телеканал повідомив, що у Крістіана Еріксена стався серцевий напад.

Сам матч офіційно вирішили поновити о 21:30 сьогодні. Гра продовжиться з моменту зупинки – дограють 4 хвилини у першому таймі, а після 5-ти хвилинної перерви вийдуть на другий тайм. Гравці обох збірних вже вийшли на поле для розминки. УЄФА повідомила, що матч дограють на прохання футболістів обох команд.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …