Трагічний пафос. Неймовірний фейл ексдинамівця

Такі помилки нечасто побачиш.

Український голкіпер Пафоса Артур Рудько у матчі 13 туру чемпіонату Кіпру з АЕКом отримав червону картку. Команда з Ларнаки повела ще у першому таймі завдяки голу Труйолса. А по перерві, коли Пафос мав рятувати гру, команду підвів ексдинамівець. Воротар незграбно ввів м’яч на партнера, який чомусь проігнорував дію Рудька. Тому сам голкіпер і побіг виправляти ситуацію. Оскільки нападник суперника був ближчим до м’яча, Рудько не встиг (3:58 на відео):

У меншості Пафос грав з 79 хвилини і гру команді врятувати не вдалося. Клуб Рудька після цієї поразки залишився у зоні вильоту – на 10 місці з 12 команд.