Трансфер на 6 днів! Ексгравець Реала та Мілана попрощався із клубом через секс-скандал

Чемпіон Італії та Іспанії залишив клуб після 6 днів з моменту підписання контракту. Бразилець Робіньйо знову став вільним агентом. Колишній гравець Реала, Ман Сіті та Мілана нещодавно уклав контракт із Сантосом, але його перебування у рідному клубі вийшло дуже нетривалим.

Робіньйо погодився на 5-місячний контракт із зарплатнею 270 доларів на місяць, однак, пробув футболіст у Сантосі лише 6 днів. Клуб розірвав угоду з гравцем за згодою сторін. Про підписання Робіньйо Сантос оголосив 11 жовтня, а вже 17-го контракт було розірвано. В офіційному повідомленні Сантоса рішення аргументується тим, що Робіньйо зараз потрібно зосередитися на судовому процесі. Нагадаємо, що наразі триває розгляд апеляцій сторін. У 2017-му році футболіст отримав покарання від італійського суду – 9 років позбавлення волі за участь у груповому згвалтуванні. Все це відбулося за часів виступів Робіньйо у складі Мілана.

Нагадаємо, що упродовж кар’єри Робіньйо грав у Сантосі, Реалі, Ман Сіті, Мілані та ще ряді команд. Останнім клубом бразильця був турецький Істанбул Башакшехір.

Читайте також: Погані новини для Ярмоленка. Вест Гем придбав ще одного конкурента на позицію українця.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також