Домашня сторінка Ексклюзив Трансферні плани Динамо. Кого продаватимуть кияни і де шукатиме талантів Луческу

Трансферні плани Динамо. Кого продаватимуть кияни і де шукатиме талантів Луческу

0 читачів онлайн
1
12,438

Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик Live розповів про роботу Динамо на трансферному ринку наступного літа.

Пряма мова:

Першими, на кого звертатимуть увагу – два основні футболісти, які поїдуть на Євро у складі збірної України. Вони молоді і перспективні і за них можна отримати солідні гроші – це Циганков і Миколенко. Прийдуть пропозиції, і якщо вони задовольнять Динамо, то і Циганков, і Миколенко можуть перейти в інші клуби. Але ніхто не демпінгуватиме, бо є ціна на цих футболістів, яких захочуть викупити.

Коли Луческу прийшов до Динамо, він сказав, що легіонери мають бути на голову сильнішими за своїх конкурентів. Сказати, що легіонери киян є сильнішими за своїх конкурентів, я не можу. Тому не виключаю можливості, якщо будуть пропозиції по збірниках (Родрігес, Де Пена, Кенджора, Вербич), що Динамо не буде сильно триматися за цих футболістів. Це наступна когорта гравців, які можуть залишити команду за умови наявності хорошої пропозиції клубу.

Решта буде кістяком на наступний сезон. Луческу дуже уважно стежить за молоддю, яка грає в дублі. Ці гравці матимуть шанс і це я знаю точно! Приклад Забарного, про якого ніхто не говорив, а Луческу його поставив і дав грати. І тепер цей молодий захисник відіграв майже весь сезон без особливих провалів. Це значить, що школа, яку дає київське Динамо, дозволяє футболістам проявляти себе одразу. Їм просто потрібна довіра, їм просто треба дати поштовх і впевненість. Луческу це вміє робити.

Зараз головним завданням є дограти сезон, спробувати розібратися у тому, хто залишаться, а хто піде з команди, спробувати роздивитися талантів у своїй школі. І тільки після того приймати рішення, кого купувати і на які позиції.

Читайте також: Циркова вистава. Журналіст безжально розкритикував футбольне посміховисько Шахтаря з Маріуполем. ВІДЕО

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Діма Коваленко. Бійка з легендою США, дружба з Бекхемом, збірна України та війна із Грозним

Історія українця, який запалював у МЛС разом із Девідом Бекхемом …