Трансферні плани Луческу. Циганик розкрив задум тренера Динамо

Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розкрив трансферні плани головного тренера Динамо Мірчі Луческу.

Ніяких серйозних новачків у Динамо не буде.

Спочатку Луческу треба переглянути той потенціал, який є в клубі. І головний тренер киян сам вирішить, із ким він працюватиме, а з ким ні. Тренування непрості. Всі футболісти зараз розуміють, що у них є шанси, щоб пробитися до основи Динамо. На даному етапі вичищається кадровий потенціал тих футболістів, які є на контракті в Динамо. І сам Луческу вирішить, кого залишать у клубі, а кого відправлять в оренду.

Луческу ще не зробив висновків, з ким він працюватиме, а з ким ні. Зараз він просто придивляється до команди і до гравців, які можуть прогресувати.

Усі ці розмови, що четверо бразильців збираються приїхати, п’ятеро аргентинців, шістнадцять румун, ще там щось – на даному етапі такої розмови немає. Сам Луческу заморозив перемовини, які йшли з потенційними кандидатами.

То трансфери будуть?

Наскільки мені відомо, київський клуб цікавився гравцем загребського Динамо Моро. Навіть були близькі, що увійти в серйозні перемовини. Однак ціна, яку запропонувала хорватська сторона (15 млн євро), зараз вона просто несусвітна для українського футболу. І ніхто такі гроші не платитиме. Сам Луческу призупинив цей момент, оскільки трансферне вікно зачиниться набагато пізніше цього року, ніж зазвичай. І до жовтня у нас буде можливість підібрати тих футболістів, яких ми хочемо, і на ті позиції, які нам потрібні. І спробувати побудувати з тих гравців, що є, кістяк.

Зараз вся влада в руках Луческу і в його голові. Динамо повернуло всіх орендованих гравців. Зокрема, Луческу розраховує на Супрягу за відсутності Бєсєдіна. Луческу завжди говорив, що команда має бути функціональна, вона повинна нестися. Головний тренер Динамо намагається побудувати контроль м’яча на тренуваннях і спробувати вдатися до жорсткого пресингу по всьому полю. Саме така тактика і награватиметься на тренуваннях.

Читайте також: Кривбас повертається. Але чи справжній? та Круте представлення українця у Європі. Трансфер гравця Зорі, на який чекали

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також