Домашня сторінка Ексклюзив Трансфери Динамо. Ігор Циганик має питання до Михайличенка

Трансфери Динамо. Ігор Циганик має питання до Михайличенка

0 читачів онлайн
0
1,892

Що відбувається з трансферами віцечемпіонів?

Ведучий програми ПроФутбол Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про трансферну роботу Динамо:

Знаю, що Красніков зустрічався з Ігорем Суркісом, і вони обговорювали стратегію на зиму. Цілком можливо, що трансфери будуть і будуть досить цікаві.

Красніков привіз трьох достатньо хороших бразильців (Буено, Че Че і Сідіклей – двох вже немає у Динамо, а третій не грає). Михайличенко у кулуарних розмовах казав, що ніколи би не відпустив Че Че, якби був головним тренером Динамо. Тому наставнику киян Михайличенку і Краснікову треба знайти спільну мову і якось узгодити трансферну політику. Бо ці дії в Динамо не зрозумілі (вже було сказано про Самбрано, Сідіклея, а ще є Піварич, який немає жодних шансів у Михайличенка). Тому до Михайличенка теж є запитання.

У мене таке враження, що тим футболістам, на трансфер яких він робив ставку і рекомендував, він дає максимально шансів, а тих футболістів, яких він не хотів і не рекомендував, він просто зачохлив. Це не правильно! Коли ти стаєш головним тренером, то в тебе є обойма футболістів. І всі мають отримувати однакові шанси. А не так, що одних ми бачимо, інших не бачимо, одні – грають, інші – не грають. Якби ж хоч добре грали ті, в кого ти віриш, а вони ж не грають! І це помітно.

Читай також: Справжній капітан. Руслан Ротань – легенда Дніпра

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто піде, а хто залишиться? Кадрові перестановки в Зорі

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive назвав гравці, які можуть зал…