Домашня сторінка Ексклюзив Трансфери Динамо. Вічна тема від Ігоря Циганика

Трансфери Динамо. Вічна тема від Ігоря Циганика

2 читачів онлайн
0
5,852

Ведучий програми #Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про трансферну політику київського Динамо та можливі придбання взимку.

Трансферна політика Динамо взимку залежатиме від того, як кияни зіграють у вирішальному турі Ліги Європи. Якщо команда вийде до наступного раунду, то буде розрахунок на нові гроші. Якщо команда не вийде до плей-оф Ліги Європи, то сенсу у підсиленні не буде.

Треба підсилюватися чи ні? Чи може треба дати змогу пограти молодим футболістам? Тобто, дати можливість Михайличенку проявити себе і свій тренерський талант. Суркіс говорив, що ніхто маринувати і солити футболістів не збирається.

Зараз ми бачимо, що переважна більшість футболістів, які прийшли у 2019-му році, не грають. Дорогі футболісти, але не грають: Родрігес, Соль, Кадірі. Треба спочатку розібратися з тими, хто є. Я скептично ставлюся до того, що ці футболісти можуть заграти в Динамо.

Мені здається, що зараз Михайличенку дадуть пару місяців придивитися до футболістів. І після того вже можна буде робити висновки, готова команда чи ні.

Читайте також: Конкурент для Бєсєдіна? Динамо підписало нового форварда.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Жах українських реалій футболу від Ігоря Суркіса. Треба, щоб федерація думала про клуби, а не використовувала нас, як повій ©

Ігор Суркіс в ефірі програми ЦиганикLive відверто розповів про ситуацію, в якій опинилися …