Трансфери працюють! Новачки Челсі роблять результат. ВІДЕО

Гравці вийшли в старті в дебютному матчі за англійський клуб.

Челсі активно готується до старту АПЛ і проводить контрольні поєдинки. Суперником лондонців став Брайтон. З перших хвилин поєдинку вийшли новачки клубу Хакім Зієш та Тімо Вернер.

І саме вони зробили перший гол Челсі на 4-й хвилині матчу. Зієш виконав розкішну довгу діагональ до штрафного майданчика суперника на Хадсона-Одої, який головою скинув на Вернера. Німецький нападник в дотик розстріляв голкіпера Брайтона Раяна – 0:1.

Нагадаємо, що Зієш і Вернер влітку перейшли до Челсі. Крім них лондонці підсилилися ще рядом гравців: Тіаго Сілвою, Малангом Сарром та Беном Чілвеллом.

Читайте також: Репетиція перед Лігою Націй! Ярмоленко забиває за Вест Гем. ВІДЕО та Бразильці більще не цікавлять? Динамо вже підшукало заміну одному із лідерів команди