Домашня сторінка Актуально Трансфери в останній момент не потрібні© Тренер Аталанти незадоволений Коваленком?

Трансфери в останній момент не потрібні© Тренер Аталанти незадоволений Коваленком?

6 читачів онлайн
1
12,487

Наставник бергамасків нарікає на велику кількість атакувальних гравців у своїй команді

Головний тренер Аталанти Джан П’єро Гасперіні розповів про своє бачення трансферної політики клубу. Італійського наставника не влаштовують деякі моменти. Тренера Аталанти цитує видання L’Eco di Bergamo:

У команди є міцний кістяк і є можливість покращити його завдяки роботі на тренуваннях. Трансфери в останній момент не потрібні, вони не функціонують. Зразкові операції були здійснені заздалегідь – Ромеро, Меле, Пессіна.

Чи задоволений я ринком? Лише частково. Наші цілі зрозумілі. Скажімо так: вони лежать на столі. Я більше не хочу чути, що складно покращити команду, тому що все можна вдосконалити. Звичайно, на такому рівні це складно зробити, якщо ви думаєте про ставку на незнайомців.

Нам потрібні готові гравці, можливо, які вже знають чемпіонат. Потрібно мати баланс в усіх лініях. У Вероні ми грали з чотирма атакувальними гравцями. Це більше виняток, ніж звична річ. Потім вийшли Пашалич, Ілічич та Коваленко. А на лавці запасних був Ламмерс. Тут є чудові хлопці, але такі ситуації дуже небезпечні для тренера. Вісім атакувальних гравців – це занадто багато. І Гомеса більше немає

Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Нагадаємо, Віктор Коваленко підписав контракт з Аталантою в останній день трансферного вікна. Українець досі зіграв лише 4 хвилини за нову команду в Серії А.

Читайте також: Левандовський женеться за двома володарями Золотого м’яча і може посунути українця

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Зоря розбирається з Інгульцем. Розкішний асист Кабаєва та чіткі комбінації роблять результат. ВІДЕО

У 21-му турі УПЛ Зоря у Кропивницькому грала з Інгульцем …