Травма Миколенка: Лікар Динамо розповів про діагноз захисника киян

В матчі УПЛ проти Олімпіка захисник Динамо Віталій Миколенко отримав ушкодження і був замінений ще в першому таймі. На офіційному сайті київського клубу з’явилася інформація щодо серйозності травми оборонця та термінів відновлення. Головний лікар Динамо Леонід Миронов повідомив:

У результаті МРТ жодних пошкоджень м’язових або сухожильно-зв’язкових структур виявлено не було. Було зроблено висновок, що больові відчуття були викликані різким спазмом м’язів сідничної області, причиною якого стало короткочасне защемлення нерва.

Ми добре знаємо, як це подолати, оскільки у Віталія вже був такий випадок. Він зараз проходить інтенсивну реабілітацію. З ним працюють масажисти, він отримує фізіотерапевтичне лікування, специфічне протизапальне лікування, спрямоване на зняття м’язового спазму. Також із ним працюватиме один із найдосвідченіших остеопатів у Києві, який має величезний досвід лікування подібних випадків.

Простіше кажучи, жодних ушкоджень не виявлено, у Миколенка м’язовий спазм, який викликав короткочасне защемлення нерва. Можливо, вже за день-два Віталік повернеться до тренувань, спершу з тренером із фізпідготовки, а потім і до загальної групи.

Читай також: Таємниця Сульшера: Тренер МЮ прийняв рішення щодо свого майбутнього

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також