Гравець збірної України знову в лазареті. Травма в першій грі після повернення

Форвард Гента та збірної України Роман Яремчук повернувся на футбольне поле після тривалої перерви. Футболіст із січня по квітень поточного року заліковував травму ахіллового сухожилля.

Через дострокове завершення сезону в Бельгії Яремчук так і не зумів повернутися на футбольне поле в офіційних матчах. Цієї неділі, 5 липня, Гент провів товариську зустріч з Беєрсхот Вілрейк (1:0).

Роман Яремчук / УАФ

В поєдинку Яремчук вийшов на заміну в другому таймі. Але вже за п’ять хвилин Роман вимушений був залишити поле через ушкодження і не зміг дограти зустріч до кінця. Гент на той момент вже використав усі заміни, тож команда догравала зустріч у меншості.

Втім, характер травми Яремчука, скоріше за все, не є серйозним, і форвард зможе повернутися до тренувань найближчим часом.