Домашня сторінка Актуально Гравець збірної України знову в лазареті. Травма в першій грі після повернення

Гравець збірної України знову в лазареті. Травма в першій грі після повернення

0 читачів онлайн
0
3,223

Форвард Гента та збірної України Роман Яремчук повернувся на футбольне поле після тривалої перерви. Футболіст із січня по квітень поточного року заліковував травму ахіллового сухожилля.

Через дострокове завершення сезону в Бельгії Яремчук так і не зумів повернутися на футбольне поле в офіційних матчах. Цієї неділі, 5 липня, Гент провів товариську зустріч з Беєрсхот Вілрейк (1:0).

Роман Яремчук / УАФ

В поєдинку Яремчук вийшов на заміну в другому таймі. Але вже за п’ять хвилин Роман вимушений був залишити поле через ушкодження і не зміг дограти зустріч до кінця. Гент на той момент вже використав усі заміни, тож команда догравала зустріч у меншості.

Втім, характер травми Яремчука, скоріше за все, не є серйозним, і форвард зможе повернутися до тренувань найближчим часом.

Розв’язка в Першій лізі. Хто виходить в УПЛ?