Треба грати до кінця© Суддівський комітет тролить Мілевського через епізод у фіналі Кубка Білорусі?

Представник суддівського комітету Білорусі прокоментував епізод за участі Артема Мілевського у фіналі Кубка Білорусі. Володимир Кузьмін розібрав момент із падінням футболіста брестського Динамо у штрафному майданчику БАТЕ наприкінці другого тайму, яке арбітр матчу проігнорував.

Так, ми вважаємо, що арбітр прийняв правильне рішення, попри те, що деякі ознаки порушення правил присутні. Але цей контакт був вкрай незначним і точно не він був причиною падіння Мілевського. Тобто він впав із власної ініціативи. Він розумів, що епізод нічим небезпечним не закінчиться. Біля нього була два суперника, він відчув легкий дотик і вирішив впасти. Краще грати до кінця. Якщо є фол, то його буде видно усім, в тому числі арбітру. Тому просто треба грати до кінця, – прокоментував Кузьмін.

Нагадаємо, що команда Артема Мілевського у фіналі Кубка Білорусі поступилася БАТЕ 0:1. Борисовці забили переможний м’яч на останній хвилині додаткового часу.