Тренери команд української Прем’єр-Ліги в ексклюзивних коментарях програмі ПРОФУТБОЛ розповіли, чого вони очікують в найближчому майбутньому. Чи треба продовжувати чемпіонат без глядачів, чи краще взагалі призупинити турнір через небезпеку розповсюдження коронавірусу…

Луїш Каштру

Порожній стадіон – це завжди стадіон без душі. Нам не подобається працювати без уболівальників. Нам подобається, коли стадіон заповнюється. Навіть якщо це уболівальники суперника. На жаль, для футболу, для людства, для світу… Але ми повинні пережити такі складні миті. Я думаю, що усі разом ми переживемо цей складний момент. Слава Богу, в Україні не така складна ситуація. А Європа дуже страждає…

Небезпека невідворотна. Під час футбольного матчу величезна кількість контактів. Безсумнівно, атмосфера не найкраща для продовження чемпіонату. Це моя думка. Звичайно, не я вирішую. В жодному разі не хочу втручатися у прийняття рішень адміністрацією української ліги.

Олексій Михайличенко

Скріншот з програми ПРОФУТБОЛ

Подається мовою оригіналу

Это безобразно. Такая атмосфера не может не влиять на психологию. Считаю, что такой футбол никому не нужен, никому не интересен.

Нужно было делать паузу… Я не знаю, какое примут решение, и будет ли время доигрывать. Потому что мы начали уже вторую часть сезона, второй отрезок, и его надо как-то завершать. Паузу было бы логично делать, если бы мы закончили первую часть сезона, все были бы в равных условиях, и мы бы закончили такой себе мини-чемпионат.

Віктор Скрипник

Я всегда говорил, что футбол – не самое главное жизни. Есть серьезнее вещи, которые происходят в Европе. Подождем вторник, какое там решение примут. Но понятно, что мы остаемся в форме, потому что, надеюсь, чемпионат будет продолжаться.

Я думаю надо сделать паузу, а потом наиграемся в футбол вместе с нашими болельщиками до краев…

Читайте також про сценарій перенесення ЄВРО-2020

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Кубок України. Неймовірна помилка голкіпера СК Дніпро-1, порятунок на останній хвилині і звитяга в екстра-таймах. ВІДЕО

За негоди Гірник–Спорт ледь не створив сенсацію …