Тренер Колоса Руслан Костишин: Гравці Динамо не винні, що ставлять такі пенальті. Це КАТАСТРОФА

Після матчу Динамо – Колос дійові особи більше говорили про суддівство і ВАР, ніж про гру.

Віталій Бульяський не був задоволений грою Динамо, хоч команда і перемогла, а головний тренер Колоса Руслан Костишин розніс головного рефері зустрічі Сергія Бойка:

Емоції не можуть влягтися. Якщо ви дивилися ці моменти з матчу (пенальті), то це КАТАСТРОФА. Як можна один епізод дивитися 10 хвилин, а інший приймати рішення за секунду? Всі сміються. Футболістам Динамо прикро, що вони виграли так. Їм прикро, бо вони могли б дотиснути нас по грі, але вони виграли так. Вони не винні, що ставлять такі пенальті.

Як можна дивитися картинку, де пенальті немає, і ставити пенальті? Це він в окулярах затемнених дивився? Бойко, Арановський… Це катастрофа. А президенти платять за це! Навіщо нашому президенту за це платити, за цей ВАР?

Нам запропонували перенести гру з неділі на понеділок і сказали, що буде VAR. ВАР, то ВАР!

Ми залюбки погодилися. Якби ми знали, що таке от станеться, то ніколи б не погодилися. Як можна таке з відеопереглядами творити?

Розумієте, чомусь в Англії ВАР не асоціюється зі словом скандал. Якщо потягнув за футболку, то потягнув. Не може футболіст, який перший на м’ячі, тягнути футболіста, який позаду. У першому моменті (епізод, коли Бойоко призначив пенальті, а потім через тривалі консультації і особистий перегляд його скасував) великий молодець Вербич. Респект йому за фейр-плей. Словенець підійшов до арбітра і сказав, що пенальті не було. Його Бойко відігнав, але Вербич ще раз підійшов і сказав, що не було пенальті, а той не захотів його слухати. Тому динамівцю респект, а Бойко – це катастрофа.

Це мафія. Вони там вшістьох окупували ВАР і один одного міняють. ВАР не шкодить українському футболу, а шкодять люди, які приймають рішення. Відео не шкодить, а людина шкодить. Він на чорне каже біле. Він дивиться відео і приймає своє рішення, коли всі бачать, що немає пенальті, а він ставить. Справа у людині. Скільки може Бойко помилятися? Мені хочеться такі епітети знайти… Він помиляється, помиляється, помиляється, але все одно судить. Може у нього якісь відносини з Лучано Луччі… Я не знаю.

Читайте також: Заберуть з-під носа не лише Вернера? Челсі націлився на ТОП-захисника, яким цікавиться Ліверпуль

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також