Тренер – новий, проблеми – старі. В роздягальні Барселони стався розкол

На передових позиціях конфлікту стоїть лідер команди

“Якщо раніше в роздягальні Барселони були дрібні тріщини, то тепер це цілий розкол”, – саме так авторитетне видання Marca описує поточний стан справ у таборі Барселони.

Каталонський клуб урізав бюджет на нинішній сезон на 25% через коронавірус і тепер намагається домовитися з футболістами про нові контракти. Більшість гравців на це нещодавно відповіла колективним листом керівництву, в якому сповістила про незгоду з такими умовами.

Однак, за кілька днів клуб оголосив про продовження контрактів із Марком-Андре тер Стегеном, Клеманом Ленгле, Френкі Де Йонгом і Жераром Піке, одразу після перемоги над Ференцварошем в Лізі Чемпіонів (5:1).

Ситуації Де Йонга і тер Стегена обурень не викликають, оскільки вони вели перемовини про новий контракт ще до початку нинішніх хвилювань. Вони не підписувалися під листом, який відправляли їхні партнери по команді.

Getty Images

Куди гіршу реакцію викликали дії Клемана Ленгле і одного з капітанів команди 33-річного Жерара Піке. Вони обидва були в числі тих гравців, які надсилали колективне звернення керівництву. А за кілька днів після відправлення листа спокійно переуклали з клубом нові контракти.

Читайте також: Жорстке покарання. Гранд АПЛ розправився зі своїм талантом-порушником

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також