Домашня сторінка Актуально Тренер сказав половині команди, що я не підпадаю під його схему© Малиновський відповів Петракову

Тренер сказав половині команди, що я не підпадаю під його схему© Малиновський відповів Петракову

7 читачів онлайн
1
13,753

Футболіст прокоментував ситуацію зі збірною та Петраковим

Півзахисник Аталанти та збірної України Руслан Малиновський написав розлогий пост у своєму Instagram. Футболіст розповів про ситуацію у збірній України та власні стосунки з наставником команди Олександром Петраковим.

Photo by Koen van Weel – Pool/Getty Images

Пряма мова:

Останнім часом з’явилося багато коментарів з приводу мого ставлення до збірної команди України, і я змушений відреагувати.

Для мене велика честь бути частиною команди моєї країни і я завжди з великим бажанням приїжджаю в збірну. Кількість хвилин і мою позицію на полі визначає тренерський штаб, і я, як професіонал, це поважаю і завжди приймаю.
З поваги до уболівальників і партнерів по команді, я не давав коментарі після останнього відбірного збору, щоб не нашкодити атмосфері в команді і не заважати новому тренеру в побудові команди. Тим більше для мене було дивно, що на загальне обговорення були винесені питання, які, на мій погляд, вирішуються всередині команди.

У мене не може бути будь-яких образ на тренера за його вибір складу або тактики. В ході останніх зборів в команді головний тренер в індивідуальних бесідах з гравцями розповів половині команди, що Малиновський не підпадає під його схему гри. Природно, ця інформація дійшла і до мене. Я можу зрозуміти його позицію, але не розумію, чому це потрібно обговорювати з гравцями, але не зі мною.

Як будь-який амбітний гравець, я хочу грати якомога більше і, звичайно, засмучуюсь, якщо цього не відбувається. Але ображатися на тренера, який відповідає за результат, було б непрофесійно з мого боку.

Тому на запитання, чи ображений я, відповів: “Ні, ви головний, ви вирішуєте”.

Я досить досвідчений гравець і вмію конкурувати за своє місце. Ніяких вибачень я не просив. Мені це було не потрібно, більше того, це поставило мене в незручну ситуацію. Я тільки частина команди і ніколи не ставив свої інтереси вище командних.

З приводу мого від’їзду. Після інформації, що велика група гравців повертається до своїх клубів, я запитав – чи можу я поїхати. На що отримав відповідь: “Хочеш – їдь”. Це не було демаршем, я спитав дозволу і подякував тренеру, що він мені дозволив.

Маю велику надію, що обговорення цієї теми скоро закінчитися, а всі футбольні питання будуть вирішуватися виключно всередині команди.

Читайте також: Чим думав Куман?! Тренер Барселони випустив на Баварію гравця, який мав чималі проблеми зі здоров’ям перед матчем ЛЧ

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …