Домашня сторінка Ексклюзив Тренерське питання в Динамо. Що думає Ігор Суркіс

Тренерське питання в Динамо. Що думає Ігор Суркіс

0 читачів онлайн
1
4,116

Президент київського Динамо Ігор Суркіс ексклюзивно для ПроФутболу розповів, яким він бачить майбутнє команди та головного тренера Олександра Хацкевича.

Футболісти почували себе розкуто у матчі з Маріуполем? Результат не тисне, треба забивати. Футбол на цьому не закінчується. Я сказав хлопцям в роздягальні, що треба грати вже у наступному сезоні. Ці команди треба обігрувати з великим рахунком, вселяти впевненість на наступний сезон. Апріорі, такі команди повинні виходити і у них повинні ноги труситися. В кінці могли зіграти і в нічию. Так, у нас вектор на молодь, на нашу українську команду, але вони повинні прогресувати і повинні давати результат. Чекати ж ми довго не можемо. Я їм сказав, що якщо вони не виконують ті завдання, які перед ними поставлені, то нам знову доведеться звернутися на ринок і купувати більш досвідчених футболістів.
Той же Шепєлєв, у нього всі ворота перед очима, а він шукає Циганкова. Я питаю чому, а він говорить: я хотів Вітю Циганкова зробити кращим бомбардиром.

Команда будується, це видно. Але я, як президент клубу хотів би, щоб вона швидше прогресувала. Напевно так само, як і хоче цього головний тренер. Але нам треба потерпіти, якщо ми вибрали такий шлях. Ця молодь талановита, просто так такий м’яч, який забив Циганков, не забивається. Погодьтеся, це тільки майстер може забити такий м’яч. Але він десь здав, він це розуміє. Може психологічно треба набратися впевненості у собі.

Ясна річ, хотілося б вигравати кубки, потрапляти безпосередньо в Лігу Чемпіонів. Ми скоро можемо опинитися у такому становищі, що у нас дві команди будуть кваліфікуватися. Треба вже думати про рейтинг України. Але я вважаю, що Шахтар у цьому році по праву завоював чемпіонство. Я сказав хлопцям, що ми програли чемпіонство не в очних зустрічах із Шахтарем, ми програли там, де не повинні були програвати.

Майбутнє? Хочу дивитися з оптимізмом у майбутнє. Сподіваюся, що ці хлопці виростуть в майстрів і пам’ятатимуть ту футболку, яку вони носять.

Циганков показав емблему Динамо? Циганков —  це приклад. Дай Бог, щоб це було не на словах а саме на справі.
Калитвинцев, Лужний, Михайличенко? Я думаю над цим. У Хацкевича закінчується контракт. Але я ні з ким не розмовляв.
У мене немає такого, що я когось  обманюю. Михайличенко працює в офісі спортивним директором, я з ним постійно раджуся, але я поки ні з ким не розмовляв. Чемпіонат продовжується, я зараз дивлюся на якість гри команди, як вона прогресує і чи є у нас надії поборотися за Лігу Чемпіонів. В кінці сезону будемо вирішувати.

Читайте також: Шахтар достроково став чемпіоном. Зоря цьому не завадила

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Супряга визначився, де хоче грати наступного сезону

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про майбутнє Владислава Супр…