Тренувати таку команду — мрія! Арсен Венгер здивував своїм вибором

Колишній тренер Арсенала Арсен Венгер зізнався, який клуб вважає мрією для кожного тренера. Видання beIN Sports цитує 69-річного спеціаліста:

Манчестер Юнайтед — робота мрії для будь-якого тренера! Принаймні для тренера, який має достатньо сміливості і впевненості. Так, я маю сміливість, впевненість… і ви маєте рацію, я маю декілька ідей. 

На мою думку, їм треба чотири сильних гравці для основної команди. Але й вже зараз я бачу команду, яка здатна кинути виклик. Насправді МЮ набагато ближчий до перемог, ніж людям зараз здається.

Команда не має прикладу, як грати, як пресингувати. Так, є команда, але її треба розвивати і тренувати. Як я вже казав, чотири гравці — і вони зможуть кинути виклик. Усім. 

Нагадаємо, Арсен Венгер був головний тренером Арсенала 22 роки! А навесні 2018-го легендарний француз заявив, що йде! На честь Венгера хотіли навіть стадіон назвати. 

Раніше видання The Times повідомляло, що 69-річний спеціаліст розповідав своїм друзям, що ніби-то дуже скучив за роботою та співпрацею з футболістами, тому має наснагу повернутися до футболу найближчим часом.

Сам Венгер неоднарозово говорив, що очолити якийсь клуб із Англії буде неповагою до Арсенала. А за інформацією видання L’Equipe французу пропонували очолити Ліон. Втім, нічого з того не вийшло.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також