Три хвилини на гол! Ексдинамівець миттєво забив за свій клуб, вийшовши на заміну. ВІДЕО

Артем Кравець зробив усе, що міг, але для перемоги цього виявилося замало

Український нападник вийшов на останні 3 хвилини основного часу гостьового матчу свого Коньяспора з Касимпашею. На той момент рахунок у зустрічі був 0:0. А вже невдовзі Кравець замкнув головою навіс партнера після тривалої атаки з лінії воротарського майданчика господарів.

Здавалося, три очка в кишені. Проте Касимпаша спромігся на камбек. На 90+6 хвилині боснійський півзахисник господарів Харіс Хайрадінович наважився на удар з лінії штрафного майданчика і зірвав джекпот – прикрі 1:1 для Коньяспора.

Нескромна статистика українського форварда у матчах зі стамбульськими командами цього сезону – 6 зі своїх 8 м’ячів Кравець провів у ворота клубів зі столиці Туреччини:

Нагадаємо, Артем Кравець не потрапив до розширеного списку Андрія Шевченка на березневі матчі відбору на ЧС-2022. Нагадаємо, підопічні Шевченка зіграють зі збірною Франції 24-го березня. 28-го березня на українців чекає Фінляндія, а 31-го березня Україна зустрінеться з Казахстаном.