Три роки Зоря не проживе© Колишній генеральний директор клубу зробив шокуючу заяву

Невтішні і дивні прогнози.

Колишній генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов на своїй сторінці у Facebook зробив дуже несподівану заяву щодо майбутнього луганського клубу:

Три роки Зоря не проживе. Зараз до керівництва прийшла команда ліквідаторів. Вони двічі приводили Зорю до знищення, і двічі не дав їм це зробити Ахметов. Зараз Ахметову цей проєкт не потрібен. Тому, якщо 50 років чемпіонству Зоря в якомусь вигляді і зустріне, але до 100-річчя клубу не доживе.
Скрін Facebook 

Після цього Сергій Рафаїлов опублікував ще один допис, де продовжив розповідати про проблеми Зорі:

Знову бомба… Головні бомби попереду. Ніхто з лідерів не хоче продовжувати контракти. Цю проблему звичайно можна вирішити. Трьома способами. Виплатити борги і домовиться про нові умови чи залишити все як є, дограти сезон, а літом повернутися до розмови. Можна відпустити футболістів за якісь гроші. Але поки все йде як завжди: погрози переводу в дубль, біг по колу, відмова у поїздці на збори. Все ж, думаю, все вирішиться. Авторитет Скрипника сильний. А ось інша бомба ризикує підірвати клуб. Справа Вілліана Гомеса ще не закінчилася. Бразильці під жорстким тиском перерахували гроші Зорі, але клуб ніколи не був кінцевим отримувачем, відсотків – так. Позиції бразильського агенства дуже сильні. Тому продовження буде. А там платити, чи заборона на реєстрацію футболістів, штрафи, зняті очки, недопуск до єврокубків, позбавлення професійного статусу. В Європі кидал не люблять. Остання фраза для “міських божевільних”, яких останнім часом розвелося дуже багато.
Скрін Facebook

Нагадаємо, це вже не вперше, коли Сергій Рафаїлов говорить про сумне майбутнє українського клубу. Але поки Зоря залишається претендентом на єврокубки, по закінченні першого кола посідаючи четверту сходинку в УПЛ.

Читайте також: Ярмоленко і Вест Гем шокують Евертон у Ліверпулі. Українець класно розпочав гольову атаку та Оновлений рейтинг трансферної вартості: Зінченко у мінусі, Малиновський у плюсі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також