Це фіаско, Макс! Коваль провалив дебютний матч за Депортиво

Немов Халк! Мабуть, такого компліменту Максим Коваль ще не чув.

Наставник Депортиво Кларенс Зеєдорф відзначив українського воротаря на прес-конференції перед матчем проти Ейбара.

У Коваля був трохи зламаний палець, – сказав легендарний у минулому футболіст. – Але він вже відновився і дуже добре тренувався протягом усього тижня. До речі, на заняттях він виглядає, немов Халк.

Втім, Максиму не вдалося подякувати босу за похвалу. А дебют взагалі більше нагадує нічне жахіття. Коваль не протримався й тайму.

Українець пропустив вже на 12-й хвилині. Максим невдало вийшов з воріт під час першої ж атаки Ейбара в матчі.

Депортиво відігрався завдяки автоголу Дмитровича. Але наприкінці першого тайму Коваль отримав пряму червону картку. Максим віддав пас супернику і вирішив виправити ситуацію. Він пішов у грубий підкат проти гравця Ейбара у декількох метрах від власного штрафного. Арбітр одразу дістав картку.

Команда Зеєдорфа змогла відстояти нічию, граючи у меншості – 1:1.

Депортиво залишається на передостанньому місці з 19 очками.

#DéporEibar, derradeiro cambio: entra Bakkali, sae Andone #DaleDÉ

A post shared by R.C. Deportivo de La Coruña (@rcdeportivo) on Mar 3, 2018 at 11:15am PST

Іспанський клуб орендував Коваля у київського Динамо до кінця сезону з правом подальшого викупу.

Схоже, Максим занадто буквально сприйняв слова Зеєдорфа про Халка…