Це пенальті, с*ка© Рамос під час матчу накинувся на арбітра. ВІДЕО скандального моменту

Суддівський скандал у чемпіонаті Іспанії. Під час матчу між Реалом та Ельче відбувся епізод, який викликав шквал критики на адресу іспанських арбітрів.

На 53-й хвилині поєдинку Реал – Ельче капітан мадридців Серхіо Рамос опинився на газоні у чужому штрафному майданчику після того, як захисник Ельче притримав суперника за руку. Головний арбітр Хорхе Фігероа Васкес проігнорував момент, рефері VAR теж ніяк на інцидент не відреагували.

Після моменту Серхіо Рамос ще довго намагався докричатися до арбітра. Іспанці розшифрували слова капітана Реала.

Це пенальті, с*ка! Хіба це не пенальті!? Іди дивись VAR, я не чіпав його. Це очевидний пенальті. Він ледь не зламав мені руку! Прошу, іди передивися момент. Готовий закласти свій будинок, що там був пенальті. Я залишаюсь тут, бо збираюсь брати м’яч і пробивати пенальті. От побачиш, – цитує Рамоса Marca

Візначимо, що Реал все ж зумів обіграти Ельче з рахунком 2:1. На 90+2 хвилині Карім Бензема забив переможний м’яч.