Пандемія коронавірусу і пауза у чемпіонатах негативно вплине на фінансові показники клубів. Чи не найбільше страждають від припинення сезону італійські клуби, адже вагому частку їхнього бюджету складають доходи від телеправ. Невтішну фінансову звітність опублікувала Рома.

За даними Football Italia, чиста заборгованість (без урахування банківських позик) римлян на цей момент становить 278, 5 мільйона євро. Це при тому, що сезон ще не завершено і попереду ще 12 турів чемпіонату. За увесь минулий сезон Рома втратила трохи більше 210 мільйонів. Зовнішні борги клубу продовжують невпинно зростати. Якщо італійські телетранслятори вимагатимуть відшкодування через паузу в чемпіонаті, то фінансове становище римлян може стати катастрофічним і повністю зірвати трансферну кампанію.

Взимку американський мільярдер Ден Фрідкін розпочав перемовини із власником Роми щодо придбання 80% акцій клубу, але наразі ця угода на межі зриву. Адже через пандемію коронавірусу потенційний інвестор вимагає знижки у 100 мільйонів євро із попередньої суми у 700 мільйонів, але Джеймс Палотта не готовий іти на поступки.

Читайте також: Немов найгірші в історії сидіння маршрутки. Фани МЮ скаженіють від дизайну нової форми.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

УКРАЇНСЬКА БОМБА! Малиновський забиває і віддає у перші 30 хвилин проти Брешії. ВІДЕО

Український півзахисник став головною рушійною силою успіху Аталанти у матчі з Серії А …