Домашня сторінка Актуально Це стосується всіх! В Англії назріває екологічна революція у футболі

Це стосується всіх! В Англії назріває екологічна революція у футболі

52 читачів онлайн
0
1,072

Нещодавно генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш оголосив надзвичайну кліматичну ситуацію у світі. Якщо ви думаєте, що все не так критично, то ви ду-у-у-у-уже помиляєтеся!

Ось вам декілька фактів:

Рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досягнув найвищого показника за всю історію!

Тільки за липень цього року у Гренландії розтануло 179 млрд тонн льоду!

У США зафіксували перші дощі із домішками пластику!

Наразі, щоб подбати про екологічний стан нашої планети люди дедалі частіше відмовляються від пластику. Англійська Прем’єр-Ліга наполягає на тому, щоб всі клуби чемпіонату Англії теж пристали на таку ініціативу. Наприклад, відмовилися від пластикових стаканів з пивом на стадіонах! Підрахували, що тільки за минулий сезон на стадіонах у рамках матчів англійського чемпіонату було використано близько 6 мільйонів одноразових пластикових пивних стаканів!

Але що ж, тоді вболівальникам відмовитися від пива взагалі? Як альтернативу пропонують досвід турнірів з регбі та крикету: залучення схеми багаторазового використання пластикових стаканів. 

Якщо ця ідея звучить дещо дивно, то на ділі вона дійсно працює — це вже доведено німцями! У Кубку Німеччини між Баварією та Лейпцигом цього року вболівальники платили за пиво 5 євро. До цієї вартості вже була внесена сума стакана (2 євро). Після використання фани могли отримати свої 2 євро назад, повернувши стакан для повторного використання.

Крім того, необхідно повністю відмовитися від пластикового посуду, зокрема веделок, мішалок, трубочок тощо.

Представник АПЛ вже заявив, що англійські клуби активно працюють над скороченням використання пластику на стадіонах! Деякі клуби вже мають перші результати. Наприклад, Манчестер Сіті презентували схему, за якою можна скоротити використання в середньому близько 29 тисяч одноразових пластикових стаканів за матч. Арсенал, Челсі, Вест Гема та Фулгем вже успішно випробували схему використання багаторазових стаканів. А решта?

Здається, зниження пластику — це тільки перший крок екологічної революції у футболі. Адже час невпинно біжить, і з кожною хвилиною планета дедалі більше потребує нашої допомоги.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вчитель розриває учня. Динамо Луческу громить Минай Кобіна

Четвертий тур УПЛ стартував із розгрому …