Це вам не Барселона! Ліверпуль розбиває голову об стіну Реала. ВІДЕО

Поразка Ліверпуля від Реала з рахунком 1:3 у першому матчі 1/4 Ліги чемпіонів поставила команду Юргена Клоппа у непросте становище

Мерсисайдці в рідних стінах вже робили неможливе, коли громили Барселону

Тому з вірою у власні сили господарі одразу кинулися в атаку. Вже на 3 хвилині свою нагоду мав Салах. Мане в один дотик скинув м’яч єгиптянину, який пробивав з меж штрафного майданчика мадридців – Куртуа ногами відбив. Бельгійський голкіпер був на висоті і в наступному небезпечному епізоді. Мілнер класним ударом цілив під поперечку воріт Реала, але Куртуа у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий.

Іспанські гості відповіли дещо курйозним, але не менш небезпечним моментом на 20 хвилині. Бензема обіграв Кабака і намагався віддати передачу –м’яч рикошетом від ноги захисника Ліверпуля полетів у стійку воріт Аліссона.

Господарі взяли паузу в активних діях, щоби вибухнути двома нагодами перед перервою. Упродовж однієї хвилини два дуже схожі шанси втратили Салах та Вейналдум. Єгиптянин після передачі від Мане пробив вище воріт. Нідерландський півзахисник повторив “подвиг” свого партнера, коли змарнував своїм невлучним ударом передачу від Александер-Арнольда.

Другий тайм розпочався так само, як і починався перший – з сейву Куртуа

Фірміно з гострого кута цілив під ближню стійку воріт Реала, але бельгійський голкіпер такий м’яч відбив. Міг поховати всі надії Ліверпуля на успіх у протистоянні Вінісіус Джуніор. Вальверде довгим пасом запустив бразильця у прорив, що перетворився на вихід вінгера віч-на-віч з Аліссоном. Голкіпер мерсисайдців відбив удар суперника з близької відстані.

Підопічним Клоппа треба було йти вигризати результат і заради цього німецький спеціаліст випустив підсилення в атаку (Жота, Алькантара, Шачірі). Проте пробити стіну захисту мадридців мерсисайдцям із набором однотипних навісів так і не вдалося.

Реал виходить до півфіналу! Після матчів із Шахтарем на груповй стадії в таке повірити було не так вже й просто.