Це вам не Вольфсбург. Зоря по грі б’є Шахтар

Сенсаційний, але заслужений результат центрального матчу туру.

Зоря і Шахтар свій матч у Запоріжжі з відомих причин проводили без глядачів, але луганці без підтримки не залишилися.

Фото Андрія Ящука Порятунок і помилки воротарів

Господарі запропонували Шахтарю, який в четвер грав матч Ліги Європи з Вольфсбургом, хороший темп і саме підопічні Скрипника створили перший небезпечний момент у матчі. Хомченовський завдав удару по воротах Шахтаря з меж штрафного майданчика Гірників. М’яч після серії рикошетів відлетів до Юрченка, який з декількох метрів розстрілював Трубіна. Донецьку команду, вчасно скоротивши відстань до гравця, юний голкіпер врятував.

Шахтар відповів майже одразу декількома моментами. Найнебезпечніше було на 21 хвилині, коли Махарадзе помилився на виході під час подачі з кутового. Воротар Зорі пролетів повз м’яч і одразу декілька суперників могли скористатися таким подарунком, але не розрахували відскок м’яча і пролетіли повз нього.

Дуже неприємний для Зорі епізод стався перед перервою. Хочолава у боротьбі наступив Лєднєву ззаду на ногу. За хвилину орендований у Динамо півзахисник показав, що не може продовжити матч. Вимушена заміна – Цвек замість Лєднєва.

Ми з вами всюди© Не дивлячись на пусті трибуни, вболівальники завжди знайдуть спосіб підтримати свою команду. На матчі Зоря – Шахтар фанати запустили банер на коптері. #футболхаб #зоря #шахтар #заря #шахтер #football #footballhub #упл #вболівальники #фанати

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 15, 2020 at 5:48am PDT

Другий тайм розпочався так само, як і завершився перший – з вимушеної заміни гравця Зорі. Хомченовський не зміг продовжувати гру і на полі з’явився Громов.

Нападник луганців ледь не першим дотиком міг відкрити рахунок у матчі. Кабаєв класним навісом знайшов Громова, який головою пробив повз дев’ятку воріт Шахтаря – було дуже близько!

Каштру перебіг подій на полі не влаштовував – португалець кинув у бій Коваленка і Тете, які грали у Німеччині. Обидва футболісти досить швидко отримали свої шанси: Тете змарнував класну атаку, затягнувши з ударом, а Коваленко після кутового з меж штрафного майданчика зарядив м’яч дуже високо.

Вирішальний кутовий

Активність гостей Зорю не влаштовувала і луганці пішли в атаку. Дуже активним був Кабаєв, який постійно намагався загострювати і пробивав за будь-якої зручної нагоди Але героєм господарів став не він, а Михайличенко. Юрченко подав з кутового, Хочолава намагався вибити, але лише продовжив політ м’яча в бік захисника Зорі. Ексдинамівець з відскоку класно пробив – без шансів для Трубіна – 1:0.

Міг за першим м’ячем залетіти і другий. Але після зіткнення Перовича і Трубіна (було дуже схоже на фол), коли Громов пробивав уже по порожніх воротах, – Матвієнко врятував Шахтар.

Для Гірників ледь не вирвав гру Майкон. Тайсон з флангу прострілив на лінію воротарського майданчика, але Майкон з декількох метрів не влучив у площину воріт Махарадзе.

Тож, 1:0 – Зоря абсолютно заслужено вперше у сезоні перемагає Шахтар в УПЛ!