Це варто побачити! Феєричний промах з лінії воріт та епічний автогол з 30 метрів. ВІДЕО

Перша ліга України не лише обурює суперечливими суддівськими рішеннями, а й дарує смішні і курйозні моменти

Матч ВПК-Агро – Кремінь, який закінчився з рахунком 3:0, дав багато позитиву. По перерві гості наробили такого, що без сміху дивитися на це не можна. На 52-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь господарів гравець Кременя Денис Бєлоусов не зміг забити м’яч… із лінії воріт!

А за 10 хвилин гості взагалі відзначилися у власні ворота. Дмитро Семенов сильно і дуже невдало віддав передачу назад на свого голкіпера, який вийшов майже до лінії штрафного майданчика. М’яч після потужного пасу захисника залетів у ворота. Олійник намагався врятувати свою команду, але не вийшло. Після цього рахунок став 2:0 на користь ВПК-Агро.