Челсі – Ліверпуль. Лідер б’є нового середняка

Після впевненої перемоги Вест Гема над Манчестер Юнайтед, в Лондоні зіграли ще один топовий матч. Лідер турнірної таблиці Ліверпуль завітав до Челсі на Стамфорд Брідж.

Команди жваво розпочали. І відразу ж почали створювати потенційно небезпечні моменти. На 13-й хвилині Мане заробив стандарт біля самої лінії штрафного майданчика. Розіграли підопічні Клопа зразково. Салах покотив під удар Тренту Александру-Арнольду, а захисник потужно пробив у верхній кут – 1:0.

Ліверпуль продовжив грати у звичний футбол, постійно підвищуючи темп гри. Але Челсі вдалося створити декілька моментів. Спочатку Абрахам із зручної позиції не зміг переграти Адріана. А потім забив Аспілікуета. Проте рефері не зарахував гол через офсайд.

А вже через декілька хвилин після чудової подачі Робертсона Фірміно забив головою – 2:0.

В другому таймі розкішну гру демонстрував воротар Кепа. Він парирував удар Фірміно, показавши чудову реакцію. А потім витягнув м’яч після рикошету від своїх захисників. Такі старання голкіпера не пройшли марно. Челсі вдалося відіграти один м’яч. Н’Голо Канте ніхто не запресингував при вході у штрафний майданчик. Півзахисник пробив чітко під стійку – 1:2.

Гравці Челсі бігли в атаку. На 81-й хвилині з офсайду головою пробивав Алонсо. Але Адріан повторив досягнення свого колеги-суперника, відбивши складний удар. Підопічні Лампарда мали ще декілька непоганих моментів, але бракувало точності. 1:2. Ліверпуль переміг в гостях і продовжує лідирувати в АПЛ.

Клопп виграв усі 6 стартових матчів чемпіонату. Дуже крутий старт. І контрастні емоції у Синіх. Челсі Френка Лампарда поки в нижній частині таблиці, потихеньку стаючи середняком…