Цього разу не пропустили! Шевченко здобуває перший результат з Дженоа в Серії А. ВІДЕО

У 14-му турі Серії А Дженоа Андрія Шевченка на виїзді зіграло внічию з Удінезе 0:0. Після поразки в своєму дебютному матчі на чолі Дженоа від Роми 0:2 це перший бал для українського тренера на чолі генуезького клубу.

Поєдинок був насичений боротьбою, і гольових моментів команди мали обмаль.

Найкращу нагоду в першому таймі створили саме підопічні Андрія Шевченка. Так наприкінці першої половини зустрічі Калеб Екубан ледь не вивів Дженоа вперед. Він обіграв у штрафному майданчику суперника захисника і вийшов фактично віч-на-віч з голкіпером. Але нападнику генуезців забракло влучності і він з вбивчої позиції не влучив у площину воріт.

Щоправда, на 80-й хвилині Дженоа було близьке, щоби пропустити. Бету вибіг на побачення з голкіпером генуезців. Але він довго підлаштовувався під удар і встиг повернутися захисник, від якого м'яч зрикошетив у стійку і вилетів на кутовий.

Але забити в цій зустрічі обидва колективи так і не змогли.

Тож, Дженоа набирає 10 очок і залишається в зоні вильоту. Команда Шевченка йде 18-ю і від 17-ї сходинки, яку займає Спеція Коваленка, її відділяє 1 пункт.