Ракицький сколихнув спільноту своїм переходом до Зеніта. Українець в російському клубі. У час війни. Ракицький знав, що у такому разі дорога у збірну України йому закрита. Оскільки Андрій Шевченко не викликає футболістів, котрі виступають у російському чемпіонаті. Утім, захисника це не зупинило. Тож Ракицький у збірній України більше не зіграє.

Сергій Нагорняк очолить збірну U-19 і боротиметься в еліт-раунді за потрапляння до фінальної частини чемпіонату Європи. Битва за путівку до Вірменії проходитиме з 20 по 26 березня. За результатами грудневого жеребкування збірній України належить зіграти з командами Італії, Сербії та Бельгії. Цей квартет гратиме в Італії. Нагадаємо, із сербами зустрінеться і наша головна команда у відборі на ЧЄ-2020 І матч із сербами може не відбутися у Львові через стан газону…

Ігор Циганик володіє новою інформацією про Мораєса. Жуніор проявляє бажання змінити громадянство. Невже Мораєс незабаром стане українцем? А є певні підстави, оскільки травма у Бєсєдіна і зміна позиції у Яремчука сприяють цим думкам.

Фото ФК Шахтар

За словами Ігоря Циганика, у Мар’яна Шведа є проблеми з робочою візою. Перехід Шведа в Селтик затримується саме через це.

Роман Безус може отримати виклик до національної команди. Перехід півзахисника до Гента, ймовірно, позитивно вплине на подальший розвиток його кар’єри. Нагадаємо, Безус став одноклубником Яремчука і Пластуна минулого тижня. Угоду українець підписав 25 січня 2019 року.

Photo by Adam Nurkiewicz/Getty Images
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в LIVE ТРАНСЛЯЦІЇ
Закриті коментарі

Перевірте також

Жах українських реалій футболу від Ігоря Суркіса. Треба, щоб федерація думала про клуби, а не використовувала нас, як повій ©

Ігор Суркіс в ефірі програми ЦиганикLive відверто розповів про ситуацію, в якій опинилися …