Циганик: Цей чемпіонат Шахтар ще виграє, а наступний – велике питання

Related video

Журналіст Ігор Циганик у програмі Циганик LIVE прокоментував поразку Шахтаря в Лізі Європи та весняний старт в УПЛ:

Шахтар не заслужив програти 4:1. Той рахунок, який був у Франкфурті, не повністю відповідає тому, що відбувалося на футбольному полі. Ті проблеми, які були у єврокубках, нікуди не ділися.

У Шахтаря все вирішують два футболісти – Тайсон і Марлос. З ними і без них – Шахтар абсолютно різний! Найголовніше, що помітно, як інші футболісти шукають або Тайсона, або Марлоса, або Ісмаїлі. Шахтар намагається виїхати на старому багажі. Тайсон і Марлос забили чудовий м’яч у ворота Олександрії. Вони удвох відчувають один одного просто фантастично. Недаремно скільки часу відіграли разом в Металісті, потім в Шахтарі. Вони можуть розібрати на запчастини будь-яку команду. Тайсон і Марлос під пресингом почуваються чудово, оскільки їм вистачає майстерності обіграти один в один.

Окрім Тайсона і Марлоса, ще підключається ліворуч Ісмаїлі. Те, що багато років при Луческу робив Срна праворуч, тепер робить Ісмаїлі ліворуч. Трохи змінився вектор. Шахтар дуже залежний від Тайсона, Марлоса, Ісмаїлі, ну і ще від Мораєса. Що робитиме Шахтар, коли ці футболісти підуть? І перспектива Динамо в цьому випадку цікавіша!

Майкон, Соломон, Фернандо мають замінити ключових гравців. Але вони поки що не дотягують. От є дві фігури в атаці – це Марлос і Тайсон, від яких залежить 90 % атакувального потенціалу Шахтаря. Є Мораєс та Ісмаїлі, які їм підігрують. І є в середині поля одна людина, без якої грати практично неможливо – це Степаненко! Він став незамінним для команди!

У Шахтаря проблеми в центрі оборони. Айнтрахт зробив те, що не змогла Олександрія. Команда Шарана не використала два гольові моменти, які створила з контратак. Для мене велике питання, як Шахтар вирішуватиме проблеми в обороні. Найголовніше – це питання перспективи. Якщо в Динамо ця перспектива є, там і Шепелєв, і Шапаренко, і Буяльський, і Вербич, і Бурда, і Миколенко, і Цитаїшвілі. Вони додаватимуть. Команда будується, і помітні паростки нового колективу. А Шахтар іде на старому багажі.

Цей чемпіонат Шахтар ще за рахунок Тайсона і Марлоса виграє, а наступний – це дуже велике питання!

Ці проблеми, які виникли у матчах із Олександрією та Зорею у Шахтаря та Динамо вони всі мали місце й у Лізі Європи з Айнтрахтом та Олімпіакосом. Ну, Айнтрахт своє забив, Олімпіакос – ні. На те він і Айнтрахт! На те і Бундесліга!

Я впевнений, що Динамо і Шахтар ще втрачатимуть очки, але так само буде багато розгромних матчів.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також