Домашня сторінка Актуально Цирк на дроті! Виконком УАФ виніс рішення по Олімпіку

Цирк на дроті! Виконком УАФ виніс рішення по Олімпіку

1 читачів онлайн
1
3,528

Регламент УПЛ тепер вартує не більше ніж 65 метрів туалетного паперу…

Дочекалися! Чи, скоріше, дожилися… Найсправедливіший Виконавчий комітет у всесвіті виніс рішення щодо Олімпіка.

Донецький клуб, справа якого по матчу з Металістом ніяк не знайдеться, вжив всі реальні заходи правового суспільства і навіть (на сміх людям) звернувся з петицією до Президента України (чомусь тільки підписало мало людей, хоча це майже стільки, скільки приходить на домашні поєдинки славної команди).

В УАФ не змогли проігнорувати душевні аргументи рішення зборів клубів УПЛ, чи, можливо, віддана підтримка справжніх фанатів Олімпіка під Будинком футболу розчулила функціонерів. І ті постановили:

Невиконання вимог, передбачених статтею 18 Регламенту з атестації футбольних клубів УПЛ (обов’язкова наявність молодіжної команди і юнацької команди), не є підставою для відмови у видачі клубу атестату в разі, якщо клуб не може виконати дані вимоги у зв’язку з існуванням відповідних рішень органів здійснення футбольного правосуддя, та виключно за умови, якщо клуб здійснюватиме фінансування дитячо-юнацького футболу у межах отриманих клубом від УЄФА бонусів і платежів для розвитку дитячо-юнацького футболу у відповідному сезоні на умовах, визначених адміністрацією УАФ.

Таким чином, Виконавчий комітет УАФ усунув прогалину стосовно регулювання проходження процедури атестації клубами, молодіжні та юнацькі команди яких знаходяться під дисциплінарними санкціями.

Щоб всім стало зрозуміло. Виконавчий комітет дозволив атестувати Олімпік, молодіжні команди якого дискваліфіковані за матчі з фіксованим результатом. Простими словами: УАФ дала фактичний дозвіл молодіжним і юнацьким командам грати на контору. Звичайно, у цьому процесі велику роль зіграли і клуби УПЛ, яки самі особисто дали на це згоду.

Тиждень великих перемог українського футболу триває. БРАВО!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вест Гем Ярмоленка націлився на гравця Динамо. Але отримати його буде непросто

В АПЛ може стати на одного українця більше …