Не тільки в Україні цього вікенду відбувалось класичне протиястояння. Галатасарай і Фенербахче зійшлись віч-на-віч у чемпіонаті Туреччини. Ці матчі традиційно збирають аншлаги і вирізняються надзвичайно високим рівнем мотивації, агресії та ненависті. І не дивно, адже саме Галатасарай та Фенербахче є найпопулярнішими клубами не тільки Стамбулу, а й усієї Туреччини.

Перед початком матчу фанати господарів підготували вражаюче модульне шоу. Вболівальники Галатасарая головним героєм перформансу обрали відомого кіногероя Роккі Бальбоа. До того ж, боксер був у клубних кольорах левів.

З обох боків персонажу розмістився напис “Ви будете гарно виглядати на колінах”. І при цьому Роккі тріумфально підіймає руку вгору.

До цього поєдинку Галатасарай мав 12-матчеву безпрограшну серію. Втім, якщо говорити про гру, то перевагу мали господарі. Фенербахче за 90 ігрових хвилин спромігся лише 4 рази пробити у бік воріт суперника. Та усі удари пролітали повз ствір воріт Муслери. Якщо у першому таймі гра була більшою мірою рівна, то по перерві Фенер не створив практично нічого.

Не обійшлось у такому пристрасному матчі без вилучень та скандальних подій. На 73-й хвилині другу жовту картку отримав екс-динамівець Беланда. Але чисельною більшістю гості так і не скористались. Ще один епізод, який викликав жваві дискусії – поведінка фанатів Галатасарая. Мова йде не про чудове передматчеве модульне шоу, а про витівки фанатів під час гри.

У бік лайнсмена полетіли сторонні предмети. Деякі з них влучили в рефері і той опинився на газоні. В підсумку матч закінчився з рахунком 0:0. Нулі на користь Галатасарая, адже вони залишились на першій сходинці, в той час як Фенербахче поки лише 6-й.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…