Віталій Звєров вирушив до Туреччини на заключний етап підготовки українських команд до поновлення сезону.

Ми одразу потрапили на матч Динамо, причому матч-зарубу. Можливо, не така, як говорив Мілевський, мовляв, ми, клоуни, ще до вас приїдемо у Мінськ. Динамо – БАТЕ, дійсно, на полі порубалися команди. Ми сюди в Туреччину привезли з собою холод і дощ. Тут час від часу серйозні зливи, плюс 5-6 градусів. Чесно скажу, ми очікували тут на 17-20 градусів. Гравцям, думаю, ще складніше – БАТЕ добре атакувало, і тільки феноменальна гра Георгія Бущана рятувала киян кілька разів. У другому таймі Динамо пропустило з пенальті.

Тут в Туреччині на відстані 50-60 км зібралися всі команди УПЛ: від Анталії, Белек, Сіде… Тут реально всі тренуються, всі грають і будуть спаринги навіть між українськими командами. На матч Динамо з БАТЕ прийшло більше зірок, аніж на матчі УПЛ ходять людей.

Артем Громов, нападник Зорі

На зборах стає сумно, прийшов футбол подивитися, час провести. Цікаво подивитися на нашу українську команду. Боротьба за срібло? Ще стільки матчів, чемпіонат довгий. Русин, Андрієвський добре грають, Попов у формі. Чим займаюся на зборах? Важкі тренування і відпочинок. На цих зборах якось і книжок не читаю, увесь час спати хочеться. Нас не шкодують у плані навантажень, тому висипаємось.

Читайте також: Зарплати українців в АПЛ. Ярмоленко і Зінченко на різних полюсах

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …