U-21 Динамо пропускає вперше у сезоні. Дивись гол Руха після незабутної помилки воротаря

Молодіжна команда Динамо Київ у 6 турі першості U-21 поїхала на виїзд до Львова, де зіграла з місцевим Рухом

Після першого тайму рахунок був 2:0 на користь господарів. На 38-ій хвилині навіс із кутового замкнув Петро Харжевський. Зрозуміти, чим саме забив дебютант Руха – грудьми, плечем, руками чи животом, досить складно. Він же за хвилину оформив дубль. Оборонець наважився на удар здалеку. Руслан Нещерет намагався упіймати досить простий м’яч, однак той вислизнув у воротаря з рук і закотився у ворота.

Ці голи стали першими пропущеними для Динамо U-21 за перші шість поєдинків сезону. По перерві Динамо забило завдяки зусиллям Ярослава Надольського 2:1. Але ще один новачок львів’ян Остап Притула знову покарав Нещерета за помилку на 59-тій хвилині. Голкіпер киян невдало виставив стінку, яку несильним прямим ударом зі штрафного обвів хавбек Руха – 3:1 у підсумку. Перша поразка в сезоні опускає киян на друге місце у турнірній таблиці після Шахтаря, котрий іде без втрат.

В інших матчах дня Шахтар U-21 обіграв гостей зі Львова 2:1, Зоря результативно програла Колосу вдома 2:3, а Минай декласував Маріуполь 4:0.