Молодіжна збірна України зробила важливий крок до Євро-2019. Підопічні Олександра Головка провели дуже якісний матч проти однолітків з Шотландії. Матч був принциповий для обох команд, оскільки вони є прямими сусідами та конкурентами за 3 місце в групі. Матч завершився із рахунком 0:2 на користь українців. Автори голів – Борячук та Коваленко. Цікавим є те, що обидва голи були забиті в компенсований час в 1 і 2 таймі, на 46 та 95 хвилинах відповідно.

Загалом, матч пройшов досить спокійно, без великої кількості небезпечних моментів. В першому таймі боротьба була за центр поля, звідси й рівний відсоток володіння м’ячем, та всього 3-2 за ударами на користь шотландців. Одна пізній гол Борячука був певною несподіванкою та додав інтриги на 2 тайм.

У другій 45-хвилинці, гра була жвавіша, адже господарям потрібно було відіграватись, однак наша команда дуже грамотно відпрацювала на оборону, як результат, з 3 ударів по воротам Луніна жоден не потрапив у ствір воріт. Натомість наші хлопці 7 разів пробили по воротам Фултона, 2 з яких у площину воріт. На 83 хвилині українці могли пропускати, однак Лучкевич виніс м’яч з лінії воріт. Фінальну ж крапку поставив Коваленко, який зафіксував рахунок 0:2 на користь збірної України.

Таким чином, Україна із 8 очками посідає 3 місце, обійшовши Шотландію і поступається Нідерландам тільки по різниці голів. Наступний матч наші хлопці проведуть аж в березні проти англійців.