У Бельгії українці розривають Ейпен

Гент провів дуже яскравий матч у Лізі Жупіле. На старт поєдинку 2 туру з Ейпеном вийшли три українці: Яремчук, Безус і Пластун.

І кожен із них відзначився результативною дією ще до перерви. До слова, господарі (Гент) виграли перший тайм 4:0.

Вже на другій хвилині Ігор Пластун відгукнувся на навіс з правого флангу і пробив по воротах головою. М’яч пролетів повз голкіпера Ейпена. Однак сталося це після незначного рикошету, тому взяття воріт розцінили як автогол Коха – 1:0.

За півгодини Роман Безус збільшив перевагу господарів до 3:0 (між голами українців відзначився Нгаде-Нгаджуї). Атака правим флангом, навіс – і Безус теж головою скерував м’яч у ворота ударом від землі.

Добив гостей Яремчук, що регулярно забиває у кваліфікації Ліги Європи. Роман на 41-шій хвилині взяв участь в атаці, котра призвела до пенальті (за гру рукою) і сам виконав удар. Воротар напрям польоту м’яча вгадав, але дістати не зумів 4:0.

Яремчука поміняли на 68-ій хвилині, а інші два українці дограли матч до кінця.

По перерві господарі пропустили, але у заключні дві хвилини провели дві кинжальні атаки. На 90-тій Роман Безус замкнув простріл з того ж правого флангу. Зауважимо, що двом гравцям Гента ця передача пішла за спину і тільки Роман зумів відгукнутися на неї, набігши на дальню стійку. А з фінальним свистком рахунок до непристойного довів Девід. 6:1 – натхненна перемога перед черговим туром євровідбору!