У Білорусі бояться коронавірусу. Приїхали на матч ізольованим вагоном і були знищені на полі

Цікава історія сталася в чемпіонаті Білорусі. Представник Другої Ліги Дніпро із Рогачова, побоюючись інфікування коронавірусом власних футболістів, їхав на матч у спеціальному ізольованому купейному вагоні.

Следующий матч наша команда проведет в Полоцке. Игра состоится 2 мая (суббота) в 15:00.Это будет самый дальний выезд в…

Опубліковано Днепр Рогачев – Dnepr Rogachev Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Клуб звернувся з офіційним запитом до філіалу білоруської залізниці задля отримання спеціального пломбованого вагону, де могли би перебувати лише представники команди. Жоден інший пасажир не мав можливості потрапити в середину. Також відзначається, що у вагоні в одному купе тільки два місця. Запит клубу був схвалений. Про це повідомила прес-служба клубу.

Висловлюємо величезну подяку Білоруській залізниці, яка надала нам новітній ізольований вагон з розташуванням “по двоє” в купе за маршрутом Гомель – Рогачов – Полоцьк. Це дозволило максимально убезпечити гравців під час пандемії і створити комфортні умови для переїзду

Але такі заходи безпеки не допомогли команді у досягненні спортивних результатів. Свій матч проти Полоцька Дніпро програв із розгромним рахунком 2:8.

Нагадаємо, що матчі чемпіонату Білорусі за участі Динамо Брест, Динамо Мінськ, БАТЕ і солігорського Шахтаря ви можете побачити на FootballHub.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також