Підопічний Юрія Вернидуба розкритикував ставлення білоруських клубів до коронавірусу. Захисник солігорського Шахтаря Тін Вукманич розповів хорватським ЗМІ про те, як лікують футболістів від ймовірного інфікування COVID-19.

Korona se tretira kao gripa

Опубліковано Sportske novosti Четвер, 7 травня 2020 р.

Тести ніхто не робив ні мені, ні одноклубникам. Приходимо, граємо і йдемо додому, як і завжди. В деяких футболістів піднялася температура, але їх ніхто не лікував. Лікарі сказали, що це звичайний вірус. Знаю, що це звучить незвично з хорватської точки зору і навіть з точки зору всього світу, але тут коронавірус розглядається як звичайний грип. Чесно кажучи, і я зараз вже так думаю, – заявив Тін Вукманич в інтерв’ю sportske.jutarnji

Цікаво, що це інтерв’ю Тін Вукманич дав напередодні матчу солігорського Шахтаря проти Вітебська. Хорват навіть не потрапив до заявки на гру. При тому, що до цього був основним правим захисником команди. Відзначимо також, що у Першій Лізі Білорусі вже був перенесений матч за участі дзержинського Арсенала, у гравців якого є підозра на коронавірус. Також тести здали і футболісти ФК Мінськ, де є 5 українських гравців.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …