Домашня сторінка Ексклюзив У Карпати приходять напівфабрикати© Кополовець розповів, чому львів’яни опинилися на дні

У Карпати приходять напівфабрикати© Кополовець розповів, чому львів’яни опинилися на дні

16 читачів онлайн
0
589

Михайло Кополовець відверто розповів про те, що відбувається у Карпатах.

Колишній гравець Карпат і нинішній спортивний директор Миная Михайло Кополовець в ексклюзивному інтерв’ю FootballHub жорстко пройшовся по керівництву та гравцях львівського клубу. Пряма мова далі:

Що зараз відбувається з Карпатами? Чесно, мені боляче дивитися на ту команду. Львів заслуговує на потужну команду, яка грала б у Європі. Прикро дивитися на Карпати. Туди треба влити нове життя. Там потрібен новий президент, який любить футбол. Потрібне перезавантаження максимальне.

Команда нікому не потрібна. Там залишився бренд. Фанів — нуль на стадіоні. Кому потрібен цей футбол? Не ходять люди на футбол, тому що вони хочуть бачити продукт, відчувати емоції, боротьбу. Якусь енергію вилити, викричатися.

Ми грали звичайний матч із Говерлою і тоді було 20 тисяч вболівальників. Я не говорю про Лігу Європи. Люди бігли. Вони підтримували команду. Прикро, дійсно, прикро.

Якби я був президентом, який має багато грошей, то мені було б соромно, що мою команду вовтузять. Я б запросив футболістів, які розуміють, що таке Карпати. Як в Динамо. Там схожа ситуація. За ту майку треба гризти землю.

У Карпати приходять напівфабрикати, вони грають за гроші, не за клуб. Коли ми виступали за Карпати, то в нас були одні з найнижчих зарплат в Україні. Але ми грали в Лізі Європи.

Президенту мабуть команда не цікава. Просто він не хоче, щоб цей бренд був в інших руках. Він не може підняти зарплати? Може. Не хоче. Команда зараз у руках двох людей. Є інвестори, які хочуть забрати. Хтось не хоче… Тоді вилетить вона в Першу Лігу…©

Нагадаємо, Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів, що зараз 50% львівських Карпат можна придбати за безцінь.

Велике інтерв’ю з Михайлом Кополовцем дивіться незабаром на нашому YouTube-каналі.

Читайте також: Вони дали мені найбільше у футболі© Шевченко розповів, кому особливо завдячує у своїй кар’єрі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Заслужив вийти в основі. Коли, як не зараз, залучати молодь Динамо

Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive, відповідаючи на запитання глядачів, оцінив гру одного з…