У Львів на каву. Динамо без проблем перемагає Верес

Команда Хацкевича продовжує свою переможну ходу. Після звитяги у Харкові над Шахтарем, Динамо оформило вихід у фінал Кубка України в матчі з СК Дніпро-1 та вирушило до Львова, де на них чекав непоступливий Верес.

Верес для Динамо

Верес для нас неприємна команда, важка © Олександр ХацкевичFC SHAKHTAR здолали. А Верес FC Dynamo Kyiv по зубах❓

Опубліковано FootballHub 21 квітня 2018 р.

Не так давно на цьому ж полі Динамо зазнало нищівної поразки, яка сильно вдарила по чемпіонських амбіціях киян, тому настрій на реванш був.

Гості одразу взялися до справи і в перші 10 хвилин створили декілька небезпечних нагод. Активністю виділявся Денис Гармаш, який днями відсвяткував своє 28-річчя. Спочатку півзахисник Динамо тонкою передачею вивів Вербича сам-на-сам, але словенцю не вдалося переграти Бандуру. Гармаш вирішив, що треба показати партнеру, як реалізовувати свої нагоди і блискуче скористався асистом Шепелєва. Удар в кут – без шансів для голкіпера.

А я сяду в кабріолет…І заб'ю Вересу на Арені Львів на 14 хвилині😎

Опубліковано FootballHub 22 квітня 2018 р.

Другий гол вболівальники на Арені-Львів побачили після перерви і знову гостям вдалася результативна дія. Філігранний навіс Кенджори легким кивком голови перетворив на гол Бєсєдін.

0:2 – заклик до активних дій Вереса. Господарям не довелося довго горювати і вже за 5 хвилин Жуліо Сезар розхитав Бурду і пробив у кут воріт Бойка – 1:2!

Не встигли вболівальники рівненського клубу помріяти про нічию, як Циганков показав, хто на полі “господар”. Капітан Динамо спочатку самотужки створив небезпечний момент, який переріс у кутовий, а потім виконав хороший навіс – Бєсєдін повторив свій трюк у повітрі і зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди.

фото ФК Динамо

Верес намагався впіймати Динамо на помилках, але таких було мало (Бурда не розрахував траекторію м’яча, але дуель Сезар/Бойко виграв останній).

На прощання відзначився Гонсалес, який замінив Циганкова. Можна звернути увагу на те, що Хацкевич вгадав із замінами. Адже саме гравці, що вийшли на поле, організували гол. Дерліс обігрався з Алібековим і розстріляв ворота Бандури.

Динамо бере реванш за поразку в 21 турі і продовжує переслідувати Шахтаря у гонитві за золото УПЛ.