Місто закрили? У Львові не буде топового футболу

Фінал Кубка України знову перенесуть до іншого міста

МОЗ написала листа до Української асоціації футболу з рекомендацією перенести фінальний матч Кубка України між Динамо та Ворсклою зі Львова до іншого міста з більш стабільною епідемічною ситуацією, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Відповідно до аналізу епідемічної ситуації у Львівській області та місті Львові стан захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 продовжує залишатися напруженим. Зокрема, у Львівській області за останній тиждень підтверджено 1196 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Особливо складною ситуація є у Львові, де за період із 17-го по 23-тє червня було зареєстровано 574 підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19, що становить 48% серед усіх, хто захворів у Львівській області.

Аналіз епідемічної ситуації у Львівській області та місті Львові дає підстави вважати, що рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо послаблення протиепідемічних заходів, у тому числі проведення спортивних заходів, не будуть застосовані, що може поставити під загрозу проведення фінального матчу Кубка України з футболу сезону-2019/2020.

Пропонуємо розглянути питання щодо перенесення фінального матчу Кубка України з футболу сезону-2019/2020 зі Львова до регіону з більш стабільною епідемічною ситуацією

 Скрін УАФ

Виконком УАФ проведе засідання 26 червня, де і ухвалить рішення щодо місця проведення фіналу Кубка України. Матч заплановано на 8 липня.

Нагадаємо, що спочатку фінальний матч мав проводитися у Тернополі, але потім за рішенням Виконкому УАФ його перенесли до Львова.

Читайте також: Офіційно! Ексдинамівець підписав контракт із клубом та Лунін продовжив чудову серію. Такого з Ов’єдо ще не було

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також