У Львові про голи не чули

Будній день і майже порожні трибуна на стадіоні Україна у Львові, де одноіменна команда приймала луганську Зорю.

Команди боряться за єврокубки, тому слід було очікувати гри на перемогу від обох колективів, але з перших хвилин команди обрали обережну тактику. По-справжньому небезпечний момент у першому таймі був лише один. Тимчик довгим пасом знайшов Караваєва, який під кутом виходив віч-на-віч із Сарнавським, але переграти гокіпера Львова гравцю збірної України не вдалося.

Після перерви гості додали в швидкості атак. Лєднєв класно розігнав контраатку після перехопляння у центрі поля і віддав на вільного Хомченовсько – підсумок дуелі 10-ки Зорі був ідентичним до спроби Караваєва у першому таймі.

Додав гостроти атакам гостей вихід на поле Громова. Нападник одразу мав нагоду аби відкрити рахунок, проте його удару не вистачило акцентованості.

Львів, віддавши перевагу, грамотно вибудував оборону. Потуги Зорі забити бодай гол були марними, а проблем додалося, коли другу жовту у матчі отримав Арвеладзе. Тепер Вернидубу доведеться подумати над складом на наступний матч.

View this post on Instagram

#fczl #фкзаря #зоря #зорялуганськ #zorya #zoryaluhansk

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on May 22, 2019 at 9:01am PDT

Нічия 0:0 залишає шанси Маріуполя і Зорі на 4 місце рівними, а Олександрія, зігравши з Маріуполем 1:1 гарантувала собі єврокубкову осінь у Лізі Європи і бронзові медалі УПЛ.