У Максимова будуть питання. СК Дніпро-1 справляється з Ворсклою

Не обійшлося без пенальті.

Ворскла на тижні змінила Косовського на Максимова і вже з новим головним тренером завітала до Дніпра. Команда Михайленка не хапає зірок з неба, перемігши востаннє аж 20 вересня у домашньому матчі з Карпатами.

У першому таймі близькими до успіху були саме господарі поля. Коркішко з лінії воротарського пробив у стійку воріт Ворскли, а Когут, самотужки створивши собі момент, не зумів переграти Різника вже під завісу першої половини.

По перерві перший небезпечний момент втратив той же Когут. Навіс Кравченка зі штрафного через рикошет і скидання від Сніжка дійшов до Когута, який з лінії воротарського пробив вище воріт полтавських гостей.

Дніпряни атакували, але гол прийшов з нічого. Коркішко у штрафному майданчику впав, а арбітр матчу Юрій Іванов вгледів порушення з боку легіонера Ворскли Альюна. Сам “постраждалий” одинадцятиметровий реалізував – 1:0.

80 хв. 1:0. ГООООЛ! ⚽️ Дмитро Коркішко з пенальті! #Дніпро1Ворскла #Премєрліга #matchday

Опубліковано Спортивний Клуб "Дніпро-1" Субота, 23 листопада 2019 р.

Ворсклі нічого було втрачати і підопічні Максимова пішли в атаку. Гострота виникла одразу. Сапай подав на дальню стійку воріт господарів – Козиренко дивом не зрівняв рахунок ударом головою – повз ворота.

Господарі провели дві небезпечні контратаки, і хоч забити вдруге не змогли, таки втримали переможний для себе результат. Ця поразка залишила полтавську команду на дні турнірної таблиці УПЛ, а Юрій Максимов за апеляції до арбітра Іванова щодо призначення пенальті отримав перший в кар’єрі тренерський гірчичник.

Дивіться також: Фантастичний камбек у Другій Лізі