У нас комплекси?© Ексгравець збірної Польщі порівняв Шевченка зі скандальним втікачем

Related video

Колишній півзахисник збірної Польщі Каміль Косовський незадоволений тим, що Андрій Шевченко може заробляти близько 2,5 мільйонів євро на рік. В матеріалі для видання Przegląd Sportowy Косовський розкритикував керівництво Польського футбольного союзу та навіть порівняв Шевченка з колишнім тренером-втікачем поляків Паулу Соузою:

Читав, що Шевченко має заробляти у нас 2,5 млн євро. Це ж понад 10 мільйонів злотих! А за два роки контракту – 20 мільйонів. Цих грошей вистачило б на 10 років роботи польського тренера. У нас якісь комплекси? Невже Польщі потрібен дорогий іноземний тренер, щоб показати світу, що ми можемо його собі дозволити? Навіть Соуза стільки не заробляв, а був не найдешевшим. Почувши цю суму і дивлячись на тренерські досягнення Шевченка, на місці Цезарія Кулеші я б шукав поляка. 

 Шевченко ані гірший, ані кращий за Соузу. Він такий же недосвідчений. Я не знаю, що він міг би дати нашій команді. Потрібен польський тренер, який міг би перебудувати команду з прицілом на майбутнє. Це має бути професіонал, який вже чогось досяг у своїй роботі, а не з однією командою.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Циганик розповів, що майбутнє Андрія Шевченка залежить від третьої сторони.

Читайте також: Суркіс про Шевченка у збірній України: "З ним вчинили по-скотськи"

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також