Домашня сторінка Ексклюзив У нас проблеми! Чи буде дограна Перша Ліга? Позиція клубів

У нас проблеми! Чи буде дограна Перша Ліга? Позиція клубів

4 читачів онлайн
0
1,484

В ефірі програми Циганик LIVE ведучий Ігор Циганик розповів про ситуацію навколо Першої ліги і відповів на запитання, чи дограють її.

Ситуація в Першій лізі

Абсолютна більшість клубів Першої ліги не хоче догравати сезон. Оскільки зараз вони не бажають витрачати кошти, адже для них це значні фінансові витрати. Їх краще зекономити для наступного сезону. У переважної більшості команд просто вже немає завдань на сезон.

В цій ситуація найважче становище в Інгульця: команда посідає 4-ту сходинку турнірної таблиці, що не дозволяє їй потрапити у Прем’єр-Лігу за спортивним принципом, якщо змагання у Першій лізі достроково завершать. Через це президент клубу Олександр Поворознюк хоче дограти сезон, бо команда зберігає непогані шанси на потрапляння до трійки лідерів. Проте, він в абсолютній меншості, бо інші клуби просто не бачать сенсу грати. Скажемо відверто, що не хочуть поновлювати сезон ті команди, які займають місця в турнірній таблиці з першого по третє. Бо за такої ситуації вони автоматично потраплять до Прем’єр-Ліги. Ці три команди: Рух, Волинь та Минай. Вони не дуже зацікавлені, бо там така турнірна історія (Рух – 39 очок, Волинь – 38, Минай – 37, Інгулець – 37), що вони можуть після наступного туру випасти з першої трійки. Тут є свої нюанси. Невідомо, чим це закінчиться.

Але мій прогноз такий: Перша і Друга ліги зафіксують ті результати, які є на цей момент. Будь-які інші запропоновані варіанти, як от догравати шістки в одному місті чи іншому, в одне коло чи два не розглядаються клубами абсолютно. Якщо буде прийняте рішення про поновлення чемпіонату, що видається малоймовірним, то він буде дограний за регламентом.

Півфінал Кубка України між Минаєм та Динамо

З приводу Миная, то він гратиме Кубок України за будь-яких умов, яка б не була дата. Буде чи ні Перша ліга, але Минай все одно готуватиметься до півфналу. Команда не відмовиться від такої можливості вийти у фінал Кубка України. Адже тут неоднозначна ситуація – Минай матиме перевагу над Динамо, оскільки спокійно готуватиметься до півфіналу, тоді як кияни дограватимуть Прем’єр-Лігу. З іншого боку, певна перевага буде саме на боці Динамо, оскільки гравці перебуватимуть в ігровому ритмі.

Читайте також: Розкрито секрет успіху Аталанти! Малиновський є однією з ключових фігур та Він цінний та досвідчений футболіст. Клуб не бажає відпускати ексгравця збірної України та Шахтаря

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Милиці і відновлення. Динамо втратило двох гравців через травми

Мірча Луческу не зможе розраховувати на двох легіонерів …